Eredményeink

2017/2018-as tanévben

A Dugonics András Katolikus matematikaversenyen, melyet 5-8. osztályos diákoknak hirdettek meg, a II. fordulóba jutottak: Gálovits Gréta 4. Könyves Álmos 5. Kovács Gyula 6. Sári Barnabás 8.b osztályos tanulóink A Megyei matematikaversenyen, melyet 3-12. osztályos tanulóknak hirdettek meg, Török Fanni 9.b, Molnár Attila 9.b és Bánhidi Dominik 11.c osztályos tanulóink a döntőbe jutottak. A Károly Ireneusz fizikaversenyen, melyet a 7-12. osztályos diákoknak hirdettek meg, Otthoni kísérleti csoportmunka kategóriában, Kistamás Péter 9.c és Kapitány Krisztofer 10.c osztályos tanulóink az első helyen végeztek. Ugyanennek a versenynek a szóbeli vetélkedőjén második helyezést értek el: Bánhidi Dominik és Zámbó Réka 11.c osztályos tanulóink. A Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai DIÁKOLIMPIA nemzeti válogatóján iskolánk 11.C osztályos tanulója Bánhidi Dominik a 6. legjobb eredménnyel a magyar olimpiai keret tagja lett. A Szép Magyar Beszéd versenyen, melyet középiskolásoknak rendeztek Pető Dorián 11.a osztályos diákunk a megyei 3. helyet szerezte meg. Magyar Hidrológiai Társaság -VÍZ VILÁGNAPI 2018 regionális vetélkedőjén a Bruckner Alíz, Csibi Dalma, Farkas Zénó alkotta 10.a osztályos csapat az első helyet szerezte meg. A Természet Világa Diákpályázaton Kapitány Krisztofer 10.c osztályos tanuló a 2. helyen végzett. Egészségügyi szakunk tanulói, Pankovics Laura Anna, Topánka Mirella 10.e és Terdik Janka 11.a osztályos diákok, az Országos Elsősegély Ismereti Versenyen II. helyezést szereztek. A III. Dunántúli Orgonaversenyen, valamint a VIII. Nemzetközi Orgonista Találkozón EZÜST FOKOZATOT nyert: Schneider Nóra Éva 10.b osztályos tanulónk. A Diákolimpia Országos Döntőjében elért I., a Magyar Ifjúsági Ranglista I., az Összesített Európai Junior Ranglista II., a MOL Tehetségtámogató Sportprogram pénzdíjának megnyeréséért, „Magyarország jó tanulója, jó sportolója” legmagasabb pontszám elérése, valamint a Fonyód triatlonversenyen elért III. helyezéséért méltán vagyunk büszkék Karai Levente 11. b osztályos tanulónkra. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Víztudományi Kar által szervezett versenyen a Szigeti Anna, Kertész Kristóf, Barta Balázs, Pető Dorián és Kővári Tamás alkotta 11.a osztályos csapat az I. helyet szerezte meg. Ökölvívás országos versenyen Moldovan Annabella, 11.a osztályos tanulónk II. helyezést ért el. A megyei Diákolimpián gyors-és mellúszásban Barta Balázs 11.a osztályos tanulónk az 1. helyen végzett. Ugyancsak a Diákolimpián az Atlétika pályabajnokság megyei döntőjében Ács Róbert 10.c osztályos tanulónk a 2. helyet szerezte meg. A Diákolimpia Atlétika pályabajnokság megyei döntőjében Páncsits József 10.d, egyéniben ért el 3. helyezést, valamint csapatban a 2. helyen végzett Vivert Richárd 11.a, a 3. helyen végeztek: Szabó Balázs és Tábori Bence 10.d, a 2. helyen végzett Madarász Ádám 11.d, az 1. helyen végzett Bíró Bence Attila 11.a, valamint a 3. helyen végzett Kovács Martin 10.d osztályos tanulónk. Bokszban a Nemzetközi LOW KICK LIGHT versenyen Nagy Fanni 11.b osztályos tanuló a 2.helyet szerezte meg. A SKI (shotokan karate) országos karate bajnokságon, kumite versenyszámban Varga Lilla 11.b osztályos tanuló a 2. helyet szerezte meg. Ribár Ottó 10.d osztályos tanulónk asztalitenisz sportágban a kiskőrösi XIV. Petőfi Kupán 1., a kiskunmajsai VII. Újonc Kupán 3., a megyei ifjúsági bajnokságon 2. és 3., valamint a Bajai Bajnokságon 1. helyezést ért el.